Koniec Panoramy Pyrzyckiej

Drodzy Widzowie!
Wystartowaliśmy dwa lata temu. 5-go listopada 2010 roku w sieci pojawił się pierwszy program Telewizji Pyrzyce. Przez minione dwa lata najpierw działając pod własną nazwą, a od stycznia 2012 produkując programy dla Pyrzyce.tv za główny cel stawialiśmy sobie misję dotarcia z najnowszymi wiadomościami do każdego mieszkańca Ziemi Pyrzyckiej. Dziś mówimy: do zobaczenia!

Wszystko kiedyś się kończy. Końca dobiega także dwuletnia historia pierwszej pyrzyckiej telewizji internetowej z prawdziwego zdarzenia. Dziękujemy zarówno za pozytywne komentarze, jak i za te negatywne. Wszystkie braliśmy sobie do serca i staraliśmy się, aby program z wydania na wydanie był lepszy. To Wy byliście świadkami zmian, które zachodziły w kolejnych wydaniach serwisu, tego jak porywaliśmy się z przysłowiową motyką na słońce transmitując spotkania z folklorem w 2011 roku, czy też koncerty i wydarzenia mające miejsce w domu kultury.

Nie żałuję żadnego z tych przedsięwzięć i jestem pewien, że gdyby nie ograniczenia finansowe to transmisje byłyby na naprawdę wysokim poziomie. W tym miejscu również należą się ogromne podziękowania wszystkim osobom, które nas w tym czasie wspierały i pomagały w załatwianiu czy to dostępu do Internetu, czy przysłowiowego własnego kąta. A wszystko to było tworzone z myślą o Was – naszych widzach, których zaufania staraliśmy się nie zawieść i dla których przez minione dwa lata tworzyliśmy program.

Co będzie teraz? Wielkimi krokami zbliża się matura i najbliższy czas chcę poświęcić przygotowaniu się do niej. Nie rezygnuję jednak z produkcji. Czasami będą się pojawiały materiały pokazujące życie naszego miasta zarówno w serwisie YouTube, jak i na facebook’owym profilu. Jestem zdania, że nie można się poddawać i liczę na to, że w niedalekiej przyszłości znów uda się stworzyć lokalny program, ponad podziałami, który będzie pokazywał życie Pyrzyc. Jak on będzie wyglądał? Czas pokaże. Ale cytując fragment jednego z wywiadów z Gazety Pyrzyckiej w 1993 roku: Porzućmy lokalne waśnie i spory.

Na koniec jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy służyli przez ostatnie dwa lata wsparciem, pomocą i dobrym słowem. Przez ten czas przez redakcję przewinęło się kilka osób, które wymienione są w prezentowanym filmiku. W nim także możecie zobaczyć nową czołówkę Panoramy, która niebawem miała się pojawić.

Remik Kubicki,
do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.